OBJEDNÁVKA
Mn. Produkt Cena
0
Zatím nemáte vybranou žádnou službu.
Novinky

Vážení zákazníci,

do základní nabídky jsme přidali TV kanál Šlágr TV. Kanály skupiny Eurosport jsme přepnuli do HD rozlišení pro ještě lepší sportovní zážitek.

Vážení zákazníci,

dnes jsme spustili nový TV kanál HOBBY TV. Byl zařazen do TV programové nabídky MINI.

Stanice přenese dílnu, zahradu, či garáž až k divákům na obrazovku a dá expertní rady, tipy a triky pro všechny kutily.

Malí diváci oblíbené dětské stanice JimJam se mohou od 1. srpna 2018 těšit na nový, modernizovaný vzhled. Jeho součástí bude upravené logo, hravé předěly a postavičky ale i nový obsah. Nová vizuální identita bude součástí vysílání ve všech více než sto zemích, ve kterých je možné stanici sledovat.

 

Nový vzhled byl vybrán z mezinárodní soutěže, které se zúčastnilo 9 agentur z pěti zemí. U konceptů, které se dostaly do užšího výběru, byl proveden průzkum mezi dětmi ve věku 2-5 let. Na vítězném návrhu, který připravila londýnská společnost Wiedemann Lampe, se shodli všichni účastníci průzkumu. Součástí nové vizuální identity je upravené logo, nové postavy, barevná grafika a řada upoutávek.

Od 2.4.2018 byl zařazen nově kanál Prima KRIMI do nabídky Mini.

Náš hlavní kanál přivítá v rámci nedělních premiér nejnovější filmové zpracování Spider-mana. Spider-man: Homecoming uvidíte v neděli 18.3. od 20:00 na HBO. V neděli 4.3. se můžete těšit na komedii Holky na tahu se Scarlett Johansson a 25.3. uvedeme akční drama Ztracené město Z.

Kromě pokračovaní našich nových seriálů jako Tady a teď, Rozvod se vrací i Silicon Valley s pátou řadou, která má premiéru 26.března. Nesmíme ale zapomenout na nový seriál z produkce HBO s názvem Barry (premiéra 26.3.). Barry je nájemným vrahem, kterého perfektně ztvární Bill Hader. Ten se nečekaně vrhne na dráhu herce v amatérském divadle a je rozpolcený mezi svým novým a starým životem.

Ve čtvrtek 22.3. se na hlavním kanále objeví nový dokument z naší koprodukce s názvem Nic jako dřív. Dokument se zaměřuje na každodenní život čtyř teenagerů z českého pohraničí, kteří chodí na stejnou školu. Snímek byl mimochodem vybrán na prestižní, mezinárodní festival dokumentů IDFA.

Vaši pozornost si ale určitě zaslouží i nový seriál Trust od režiséra Dannyho Boyla. Jedná se o příběh natočený podle skutečných událostí o únosu Johna Paula Gettyho III, který byl dědicem naftařského impéria rodiny Gettyových. Seriál má osobitý styl Boyla a je napěchován hvězdným obsazením, jako například Donald Sutherland, Hilary Swank a Brendan Fraser. Premiéra Trust je 30.3. na HBO a už 26.3. na HBO GO.

Na HBO GO se můžete od 5.3. těšit na nový seriál Náš malovaný prezident, což je animovaná parodie na nejmenovaného amerického prezidenta a určitě si nenechte ujít i třetí řadu seriálu Miliardy, která má premiéru 26.3.

Cinemax uvede v neděli 25.3. katastrofické akční drama Saljut-7, které se zaměřuje na událost z roku 1985 a katastrofické havárii ruské orbitální stanice Saljut-7. Ve zkratce – jedná se o ruskou Gravitaci bez Sandry Bullock, ale zato podle reálných událostí a opředenou tajemstvím. Na Cinemaxu 2 bude mít 3.3. premiéru snímek Tom of Finland, biografické drama o Toukovi Laaksonenovi, který se po kariéře důstojníka v armádě stává kreslířem erotických kreseb.